+90 212 486 36 76

Hakkımızda

Medikal sektör alanında yeni bir soluk olan Karahan Tıp sterilizasyon dezenfeksiyon ürünleri, tıbbı cihaz ve medikal ekipman alanından başlayarak bu faaliyetler içeririsnde aralıksız çalışmalarına devam etmektedir.

Ürün gruplarımızın tanıtımını, birebir sahada aktif olarak çalışan ekibimizle ve illerde oluşturduğumuz bayilerimizle birlikte yürütmekteyiz.

Başta firma merkezi olan İstanbul'da kendi ekibimizle, diğer illerde çalışmalarını desteklediğimiz bayilerimizle birlikte her geçen gün büyüme grafiğini yükselten bir firmayız.

Kendi ülkelerinde ve diğer ülkelerde kabul edilmiş ve onaylanmış kaliteli sağlık ürünlerini en iyi şekilde temsil etmek, daha verimli hizmet verebilmek temel ilkemizdir. Sağlıkta temel esas olan kaliteli ürün, kaliteli hizmet çalışma ilkemizdir.

Karahan Tip gücünü ürünlerin kalitesinden alan bir firmadır, uzun dönemde kurumsallaşmayı hedef edinmiş sektör içinde sürekli büyüyen kendini geliştiren eğitime önem veren bir firma kimliği kazanmış sektöründe öncü bir firmadır.

Şimdiden güven ve desteğinize teşekkür ederiz..

Saygılarımızla..

 

Top of Page